Oddłużanie: jak wyjść z długów

Oddłużanie rolników i gospodarstw rolnych. Opinie, rady, pomoc.

Sposób na oddłużanie rolników oraz kredyty dla rolników pod zastaw gruntów.

Oddłużanie rolników i gospodarstw rolnych

Co warto zrobić na początku przed oddłużaniem lub kredytem pod zastaw gruntów

Nasze wskazówki dla kredytobiorców zawierają ogólne wytyczne dotyczące możliwości, parametrów technicznych i jakości naszych usług. Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki na temat oddłużania dla rolników, tak aby dobrze współpracować i osiągnąć finansowanie.

Dajemy rolnikom informacje, których szukają, i które będą potrzebne na drodze do wyjścia z długów lub dodatkowego finansowania bieżących potrzeb

Dbamy o wysoką jakość naszych usług i a szczególnie poziom świadczonej pomocy. To jest sprawa najważniejsza. Poziom naszych usług i parametry przyciągają od lat wielu rolników i zachęcają do szukania finansowania właśnie u nas. Pomyśl, jakie ważne może być podejście do problemu zadłużenia już teraz, aby rozwiązać go w przyszłości.

Dbamy, by nasza oferta była jedyna, indywidualna i niepowtarzalna

Pożyczki pod zastaw nieruchomości  zabezpieczonej np. gruntem rolnym ułatwiają naszym Klientom szybkie wyjście z długów i pętli zadłużenia bez konieczności ogłaszania upadłości konsumenckiej. W zaawansowany sposób dopasowujemy pożyczki do potrzeb, możliwości i zamierzeń rolnika. Niektóre parametry pożyczek pod zastaw nieruchomości zabezpieczonej gruntem rolnym:

-> brak opłat wstępnych
-> maksymalny okres spłaty aż 4 lata
-> oprocentowania już od 0,8%
-> zabezpieczenie do 75% LTV (wartości nieruchomości lub gruntu)
-> na spłatę wszystkich zadłużeń

Należy pamiętać, że nasze pożyczki są indywidualnie dopasowane do potrzeb rolników. Pożyczki pod zastaw gruntów rolnych są elastyczne.

Na Forum Oddłużanie wybieramy tylko najlepsze rozwiązania – wybierzmy razem najlepszy sposób oddłużania.

Dbamy by nasze pożyczki były łatwe i wygodne bez „małego druku”

Umowa pożyczki pod zastaw nieruchomości powinna być tak skonstruowana, aby każde zasady były jasne i przejrzyste dla rolnika . Dodatkowo tłumaczymy zapisy pożyczki krok po kroku.

Podczas spisywania aktu notarialnego również nagrywamy rozmowę i przy notariuszu raz jeszcze tłumaczymy zasady pożyczki prywatnej pod zastaw gruntów rolnych.

Czego warto unikać zaciągając pożyczkę pod zastaw gruntów?

Nie bierz każdej oferty inwestorskiej w ciemno, skontaktuj się uprzednio z jednym z naszych doradców, abyś miał wszystko wyjaśnione. Jeśli pożyczka zostanie przez Ciebie zaciągnięta w pośpiechu możesz stracić dobytek życia.

Do naszych usług należy odpowiednia optymalizacja parametrów pożyczki pod kątem Twoich możliwości finansowych. Niektóre firmy twierdzą, że są w stanie zagwarantować wysoką pożyczkę w krótkim okresie. Rzetelne firmy pożyczkowe rzeczywiście mogą znaleźć doskonałe dla Ciebie rozwiązanie, jednak są również firmy, które stosują oszukańcze metody w celu wprowadzenia Cię w błąd. Zachowaj ostrożność!

Aby uzyskać odpowiednie finansowanie pozwól naszym specjalistom wybrać dla Ciebie kilka ofert Inwestorów i razem wybierzemy dla Ciebie tę najlepszą. Jeśli nie będziesz pewien decyzji będziesz miał czas na zastanowienie – Inwestor będzie miał dla Ciebie środki finansowe przez 14 dni.

Masz dodatkowe pytania w temacie: Oddłużanie rolników? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

4.5/5 - (6 votes)

Forum Kredytowe

Forum Kredytowe: banki, pożyczki, opinie użytkowników

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WojtFLA
WojtFLA

Jak poradzić sobie gdy mam działki jako zabezpieczenie kredytu, dług około 2,5 mln zł – działki warte ok. 8mln. Może pożyczka prywatna?

AdamKredyty
Reply to  WojtFLA

Spróbuj się skontaktować z jakąś firmą, która daje pożyczki prywatne i wpisuje się w IV dział. Potem może uda Ci się wyczyścić BIK i hipoteka?

Radek
Radek

witam.
potrzebuje 300 000zł

Pietrych
Pietrych

Witam potrzebuję pomocy w wyjściu z zadłużeń,mam bardzo nieciekawą historie kredytowa

Francis
Francis

Nasz cel jest aby znacznie zwiększać gospodarczą podstawę wszystkich ludzi, moralna i fizyczna praktyka dochód-przynieść/przynosić działalności albo w ciągu jakichś przepraw, przez dostarczenie pomocy finansowej bez tego ostatni nie przeszkadza przed uzyskiwaniem pożyczki.
Proszę kontaktować się z nami pocztą, jesteśmy do dyspozycji pan.
Nasze szczere pozdrowienia.

Andrzej
Andrzej

Biuro kredytowe ma do zaoferowania długoterminowy kredyt nawet na 144 miesiące z oprocentowaniem 4,99 więc jeśli masz straty ale pozytywną historię kredytową masz szansę na kredyt.Kredyt tyczy się również rolników którzy mają zabezpieczenia.

Zainteresowana
Zainteresowana
Reply to  Andrzej

Jestem zainteresowana proszę o kontakt