Dyskusje ogólne

Korzystne promocje bankowe: możesz zyskać do 1200 zł

Forum Kredytowe Ranking

Ranking usług z premiami zakupowymi

 • Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami do 660zł! [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.
 • Pekao – Konto Przekorzystne Biznes i nawet 2000 zł premii
  Dla kogo? KONTO FIRMOWE i KARTA przez 2 lata za bezwarunkowe 0 zł otwarcie w pełni online. Do 2000 zł premii za korzystanie! 0 zł za przelewy mobile. [Otwórz tutaj]
 • Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Dla kogo? Alior Bank – iKonto Biznes. Konto firmowe za 0 zł. 10% zwrotu za zakup paliwa z kartą z Plusem. 350 zł na start za otwarcie konta. Nawet do 1500 zł za aktywne bankowanie Santander Konto Select: [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
 • Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami nawet do 600 zł na Allegro! [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek] Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.
 • Turbokarta od Santander Consumer Banku [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta dostępna bez wychodzenia z domu to karta idealna dla kierowców. TurboKARTA to stały dostęp do pieniędzy, szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, możliwość spłaty w ratach, a dla zmotoryzowanych: tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc oraz bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance. Dodatkowo, w promocji „Zakupy z premią” aż 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach, a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach oraz 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw.
 • Karta kredytowa Citi Handlowy z voucherem o wartości 400 zł do Biedronki [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Limit dla osób fizycznych i samozatrudnionych. Wygodne korzystanie i szybki wniosek. 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej przy spełnieniu warunków. Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty. RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.

Masz pytania? Nie jest pewien co wybrać? Wypełnij wniosek – odpowiemy.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Masz trudności z rozwiązaniem spraw finansowych? Nakaz zapłaty, zła historia kredytowa, szukasz dodatkowych środków? Odwiedź nasz sklep:

5/5 - (43 votes)

Forum Kredytowe

Forum Kredytowe: banki, pożyczki, opinie użytkowników

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz

Zainteresowany

Łukasz
Łukasz

Priv

Dariusz
Dariusz

Proszę o kontakt

Adam
Adam

Proszę o kontakt. Jestem zainteresowany